Producenci

Omni White Smile 16% strztkawka 3 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,00 zł 29.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Omnident
Kod produktu: 101466

Opis

Strzykawka Omni White Smile 3ml.

Składniki: gliceryna, nadtlenek karbamidu, trometanina, karbopol, i środki aromatyczne. Kilka wskazówek dla uzyskania najlepszych rezultatów:

Przed zastosowaniem środka wybielającego zęby należy dokładnie umyć. Strzykawkę wyjąc z opakowania i odkręcić osłonkę igły.

Na każdy ząb, który chcesz wybielić nałóż do szyny zębowej po jednej małej kropli (mniej więcej wielkości soczewki) żelu OMNI WHITE. Im więcej nadtlenku karbamidu tym krótszy jest czas noszenia szyny.

Terapię wybielania można prowadzić w nocy lub w ciągu dnia w czasie 1-4 godzin. Terapię należy prowadzić przez 5-10 dni. Szyny zębowe wypełnione żelem nałożyć na zęby. Jeżeli po nałożeniu szyny zbyt dużo żelu wydostało się na zewnątrz, należy go usunąć zwilżonym palcem lub szczoteczką do zębów. Po wybielaniu zębów należy je dokładnie umyć. Szynę opłukać zimną wodą, ewentualnie użyć do czyszczenia szczoteczki do zębów. OMNI WHITE Gel i szynę zębową przechowywać w chłodnym miejscu.

Zalecenie: Jeżeli wystąpiła nadwrażliwość zębów, możesz napełnić szynę zębową żelem fluorkowym lub żelem do nadwrażliwych zębów. Szynę nałożyć na żeby przed lub po zakończeniu wybielania. W razie ewentualnych pytań skontaktuj się ze swoim stomatologiem.

Działanie uboczne Czasami może wystąpić zwiększona nadwrażliwość zębów. W rzadkich przypadkach nadwrażliwość zębów na ból, tworzenie się plam na zębach, podrażnienie dziąseł. Wszystkie działania uboczne nie są trwałe i mijają po 1-3 dniach od zakończenia stosowania. Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z błonami śluzowymi jamy ustnej, oczami i skórą. Jeśli dojdzie do przypadkowego kontaktu należy dane miejsce przepłukać zimną wodą. W razie bezpośredniego kontaktu z oczami przepłukać obficie wodą i skontaktować się niezwłocznie z lekarzem okulistą. Przechowywać w suchym chłodnym miejscu. Materiał może ulec zamrożeniu, przechowywać zdala od dzieci.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl